فایروال سوفوس

حفاظت و عملکرد قدرتمند

دیوایس های سوفوس

خرید فایروال سخت افزاری sophos از نمایندگی رسمی با قیمت مناسب همراه با ارائه خدمات کامل گارانتی و پشتیبانی، اعم از اعزام کارشناس فنی برای بررسی علت خرابی، ارائه دستگاه جایگزین تا زمان تعمیر دستگاه معیوب و در صورت عدم رفع خرابی تعویض بدون قید و شرط دستگاه

رتبه سوفوس در گارتنر
تایید شده در آزمایشگاه nss
جوایز سوفوس

تهدیدها را ببنید، متوقف و ایمن کنید!

isolate-bubble

جداسازی سیستم های آلوده

مکانیزم جلوگیری از تهدید خودکار برای جلوگیری از گسترش تهدیدها، بلافاصله سیستم های آسیب دیده شبکه شما را شناسایی و جدا می کند.

shield

تهدیدات ناشناخته را متوقف کنید

فن آوری های قدرتمند حفاظت نسل جدید مانند یادگیری عمیق و جلوگیری از نفوذ ، سازمان شما را ایمن نگه می دارد.

magnifying-glass

خطرات پنهان را آشکار کنید

دید برتر در فعالیت های پرخطر ، ترافیک مشکوک و تهدیدهای پیشرفته به شما کمک می کند تا کنترل شبکه خود را دوباره بدست بگیرید.

تنوع وسیعی از سخت‌افزارها در سری XG

از یک شرکت کوچک تا یک سازمان عریض و طویل با 10ها شعبه

سخت افزارهای سری XG با جدیدترین پردازنده های چند هسته ای، تأمین سخاوتمندانه RAM، هارد از نوع SSD و درگاه های ارتباطی متنوع ساخته شده اند.

تفاوتی ندارد که شما یک شرکت کوچک هستید و یا یک سازمان عریض و طویل و یا یک مرکز داده غول‌پیکر، به کمک امکانات امنیتی و قابلیت‌های بی‌نظیر فایروال های سوفوس می‌توانید حفاظت همه جانبه‌ای را تجربه کنید.

محصولات سوفوس xg

تنوع در پیاده‌سازی متناسب با شبکه شما

فایروال های سوفوس را می توانید به صورت سخت افزاری و یا بر روی انواع بسترهای مجازی نصب و راه اندازی کنید و از آن در شبکه خودتان به خوبی و با کارایی کامل استفاده کنید.

فایروال در بستر مجازی

فایروال در بستر مجازی

فایروال های sophos در نسخه نرم افزاری از اکثر سیستم عامل های محبوب مجازی سازی پشتیبانی می کند و همچنین به عنوان یک ابزار قابل اطمینان نرم افزاری برای محافظت و اتصال شبکه های مختلف قابل استفاده است.

فایروال های سری XG

سخت افزارهای سری XG / XGS

 فایروال های سوفوس طیف وسیعی از تجهیزات سخت افزاری با عملکرد عالی را با امکان اضافه کردن ماژولهای متنوع و متناسب با نیاز شما فراهم آورده است.

تنوع در انتخاب ماژول و درگاه های ارتباطی

به کمک Flexi Port Modules در فایروال‌های سوفوس به سادگی می‌توانید سخت‌افزار خودتان را متناسب با نیاز شبکه تغییر و دهید و راه‌اندازی کنید. با ماژول‌های Flexi Port LAN می توانید هر نوع ارتباط را از Copper – Fiber – 10GbE  تا 40GbE را انتخاب کنید و با توجه به نیاز شبکه و سایر دستگاه‌های موجود، فایروال sophos خودتان را پیکربندی کنید.

 

شبکه بی‌سیم LAN و فایروال  Sophos

فایروال Sophos چندین گزینه برای اتصال شبکه بی‌سیم LAN (Wireless LAN) ارائه می‌دهد. از آنجایی که قابلیت محافظت بی‌سیم (Wireless Protection) در لیسانس پایه خریداری شده در هر دستگاهی گنجانده شده است، نیاز به پرداخت هیچ هزینه اشتراک دیگری نمی‌باشد.

دستگاه‌های رومیزی (Desktop) به صورت اختیاری با Wi-Fi داخلی در دسترس بوده و به عنوان راهکاری مقرون به صرفه و یکپارچه برای دفاتر و شرکت‌های کوچکتر و بسترهای خرده‌فروشی که در آن‌ها پوشش شبکه فقط در یک فضای نسبتاً محدودی مورد نیاز است، ایده‌آل می‌باشند. برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر به بخش Desktop مراجعه شود.

سوفوس سری Wireless LAN

بهترین فایروال سخت افزاری در سال 2022

فایروال سوفوس در سال 2022 موفق به کسب نشان Peer Insights Customers’ Choice از موسسه معتبر گارتنر در بخش فایروال سخت افزاری شد. این فایروال سخت افزاری با کسب بیش از 600 نظر تخصصی با میانگین امتیاز 4.7 از 5 بالاترین رتبه را در بین دیگر فایروال ها کسب کرد.

فایروال سخت افزاری

بهترین خدمات را با شرکت سوفوس تجربه کنید

آموزش، به‌روز‌رسانی، ارائه راهکارها و…

اطلاع رسانی

ارائه خدمات گسـترده اطلاع رسـانی و آگاهی رسـانی

سامانه خدمات پس از فروش

دسترسی ۲۴ ساعته به سامانه خدمات پس  از فروش و سیستم تیکتینگ

به روزرسانی

به روزرسانی خودکار بانک های اطلاعاتی و سیستم عامل از طریق سرورهای Sophos