فایروال سخت افزاری سوفوس xg

امکانات امنیتی در فایروال های سوفوس

از طریق امکانات امنیتی زیر شبکه‌ای امن را تجربه کنید.

امکانات امنیتی سوفوس Wireless Protection

Wireless Protection

با استفاده از Sophos XG به عنوان یک Wireless Controller، شبکه بی سیم خود را به سادگی راه اندازی کنید و مدیریت مرکزی و امنیت شبکه بی سیم را بصورت یکپارچه تجربه کنید. Access Point های Sophos بطور خودکار توسط Sophos XG راه اندازی شده . کاربران شبکه بی سیم از امنیت UTM بهره مند می شوند.

با استفاده از این امکان، صرفه جویی قابل توجهی در وقت و هزینه راه اندازی شبکه بی سیم می شود و ترکیب امکانات امنیتی یکپارچه سوفوس XG با مدیریت مرکزی شبکه بی سیم یک شبکه امن و مطمئن را ایجاد می کند.

Network Protection

امکان “امنیت شبکه” در تجهیزات سوفوس XG، فناوری های محتلف را برای خفاظت در برابر تهدیدات پیشرفته، بصورت چند لایه، ترکیب می کند. با شناسایی مراکز فرماندهی و کنترل بدافزارها، سامانه تشخیص و جلوگیری از نفوذ (IPS) و امکانات VPN، ترافیک ورودی و خروجی ناسالم را مسدود کرده و شبکه ای امن را برای کاربران مجاز فراهم می سازد. تجهیزات امنیت شبکه سوفوس XG امنیتی آسان و در عین حال با کارایی و بازدهی بهینه و متناسب با ابعاد هر شبکه ای را ارائه می دهند.

سوفوس Network Protection
سوفوس Web Protection

Web Protection

امکان “امنیت اینترنت” در تجهیزات شبکه سوفوس XG، از آلودگی سیستم ها به بدافزار ها جلوگیری می کند و امکان مدیریت استفاده کارکنان از اینترنت را فراهم می آورد. بدافزارها و جاسوس افزارها قبل از ورود به شبکه متوقف خواهند شد. همچنین می توان به منظور کنترل زمان و نحوه استفاده از اینترنت، سیاست های دسترسی کاربران را سریع و آسان تعریف کرد.

Email Protection

سامانه پست الکترونیکی سازمان خود را از گزند تهدیداتی نظیر هرزنامه، کلاهبرداری و نشت اطلاعات نحرمانه، در امان نگه دارید. سرور پست الکترونیکی خود را با تجهیزات امنیت شبکه سوفوس XG ایمن کنید و امنیتی قدرتمند و در عین حال آسان را در برابر هرزنامه ها (Spam)  و کلاهبرداری اینترنتی (Phishing) تجربه کنید. با امکانات “جلوگیری از نشت اطلاعات” (DLP) و “رمزنگاری” (Email Protection) در تجهیزات Sophos XG از نامه های محرمانه سازمانی محافظت کنید. واسط کاربری قوی به همراه گزارش های جامع از تمام رویدادهای امنیتی در شبکه ، مدیریت “امنیت پست الکترونیکی” را آسان می سازد.

سوفوس Email Protection
سوفوس Web Server Protection

Web Server Protection

آیا سرورهای Web یا FTP و یا برنامه هایی مانند Exchange را بر روی اینترنت Publish می کنید؟اگر پاسخ شما مثبت است، برای محافظت از سرورهای خود در برابر تهدیدات اینترنتی به یم دیواره آتش، مخصوص نرم افزارهای تحت وب (Web Application Firewall یا WAF) نیاز خواهید داشت. امکان Web Server Protection در محصولات سوفوس XG، سرورهای وب شما را در برابر تهدیدات امنیتی، از سرقت اطلاعات سرورهای جلوگیری می کند و به شما کمک می کند تا استاندارهای لازم در زمینه امنیت سرورهای مانند PCI-DSS را بدست آوردید. با استفاده از این امکان امنیتی می توان نرم افزارهای کاربردی تحت وب مانند توماسیون اداری و پورتال سازمانی را بدون نگرانی از حملاتی مانند SQL Injection و Cross Site Scripting بر روی اینترنت ارائه کرد.