مقایسه فایروال های سوفوس سری XGS

فایروال های جدید سری XGS سوفوس

فایروال های جدید سری XGS سوفوس با پردازنده اختصاصی Xstream Flow، سرعت بالاتر در پایش امنیتی ترافیک رمز شده (SSL Inspection) و قدرت بیشتر در مقابله با تهدیدات را ارائه میدهند.

Xstream Protection

معماری امنیتی Xstream

معماری فایروال Sophos Xstream از شبکه سازمان در برابر جدیدترین تهدیدات محافظت ‌می‌کند و در عین حال سرعت ترافیک برنامه‌های کاربردی SaaS، SD-WAN و ابری را بهبود می‌بخشد.

رمزگشایی TLS 1.3

نقاط کور امنیتی را با بازرسی هوشمند TLS که بسیار سریع و مؤثر است، از بین میبرد. در عین حال از جدیدترین استانداردها پشتیبانی کرده و تنها با یک اشاره و کلیک بر روی ابزارها، سیاستهای امنیتی مختلف به آسانی اعمال می‌شوند.

 

بازرسی ژرف بسته‌های داده‌ای

بازرسی ژرف بسته‌های داده‌ای به صورت موثر با بکارگیری تکنیک‌هایی همچون IPS نسل جدید، حفاظت از وب و کنترل برنامه‌های کاربردی، در کنار الگوریتم‌های یادگیری عمیق و تحلیل‌گر جعبه شنی (Sandbox) انجام شده و به این ترتیب جدیدترین باج افزارها و نفوذها متوقف و مسدود می‌شوند.

شتاب برنامه‌های کاربردی

سرعت SaaS، SD-WAN و ترافیک ابری در برنامه‌هایی همچون VoIP، ویدئو و سایر برنامه‌های کاربردی سازمانها به طور خودکار افزایش می‌یابد. همچنین می‌توان برای سرعت بیشتر، فایروال را در حالت Xstream FastPath قرار داد و عملکرد را بهینه نمود.

عملکرد قدرتمند با فایروال های سوفوس

عملکرد قدرتمند در مقابله با تهدیدات امنیتی

فایروال سری XGS، فناوری Xstream سوفوس را با مدلها و قیمت‌های متنوعی ارائه می‌کند تا حفاظت متناسب با تنوع شبکه‌های توزیع‌شده و رمزگذاری‌شده امروزی را تامین کند.

مجهز به فناوری Xstream

با استفاده از پردازنده‌ Xstream Flow اضافه شده به فایروال، ترافیک‌‌ مهم همچون SaaS، SD-WAN و ابر را در سطح سخت‌افزار رمزگشایی و شتابدهی می‌کند و عملکرد TLS و بازرسی ژرف بسته‌های داده‌ای را به حداکثر می‌رساند.

 

اتصال با سرعت بالا

گزینه‌های متنوعی از ماژول‌های الحاقی FlexiPort برای اتصالات پرسرعت همچون high-speed copper، ماژولهای فیبر نوری، PoE و Wi-Fi برای فایروال های سری XGS سوفوس ارائه میشود.

 

عملکرد هدفمند

فایروال های سری XGS سوفوس، به صورت هدفمند با معماری پردازنده دوگانه، حجم زیاد حافظه اجرایی و فضای ذخیره سازی حالت جامد (Solid-State Storage) برای پردازش قدرتمند در بار کاری سنگین طراحی شده اند.

ببینید چگونه کار می کند

فایروال، راهکاری جامع برای سازمان شما

فایروالی تهیه کنید که با شبکه شما سازگار باشد نه اینکه شبکه‌تان را با فایروال سازگار کنید. فایروال Sophos، ویژگی‌ها و قابلیت سازگاری که برای ایمن‌سازی محیط منحصر به فرد شبکه خود نیاز دارید، ارائه می‌دهد.

protection-icon

نظارت، حفاظت و کارایی برای شبکه‌هایی که بیشترین نیاز به این امکانات را دارند.

فایروال Sophos حفاظت در سطح سازمانی، پایش بی‌نظیر تهدیدات و تمام انعطاف‌پذیری‌ مورد نیاز در شبکه‌های توزیع شده امروزی را ارائه می‌دهد.

درباره روش‌های ایمن‌سازی شبکه سازمانی توسط فایروال سوفوس، بیشتر بیاموزید.

icon-all

تلفیق، ساده‌سازی و صرفه‌جویی در حفاظت کامل

فایروال Sophos بهترین حفاظت و مدیریت یکپارچه‌ و آسان تهدیدات را با قیمت بی‌نظیر ارائه میدهد.

درباره اینکه چگونه فایروال سوفوس راهکار ایده‌آل UTM برای شبکه سازمان شما است، بیشتر بیاموزید.

icon-school

سازگاری قدرتمند، مدیریت ساده، مقرون به صرفه

فایروال Sophos تمام ویژگی‌های فیلترینگ و انطباق محتوا که برای حفاظت از آموزگاران و دانش‌آموزان مدارس نیاز دارید، را ارائه می‌کند.

درباره اینکه چگونه فایروال سوفوس راهکار امنیتی ایده‌آل برای مدارس و آموزشگاهها است، بیشتر بیاموزید. 

icon-sdwan

جهان توزیع شده خود را با روش‌هایی مبتکرانه که هرگز فکرش را نمی‌کردید، به هم متصل کنید.

فایروال Sophos با مجموعه کاملی از محصولات دسترسی امن، تلفیق می‌شود تا راهکاری منحصر به فرد، ساده و در عین حال قدرتمند را برای شعب و ادارات کوچک ارائه دهد.

درباره اینکه چگونه فایروال سوفوس، راهکاری ایده‌آل برای سازمان‌های توزیع شده است، بیشتر بیاموزید.  

تنوع در پیاده‌سازی متناسب با شبکه شما

فایروال های سوفوس را می توانید به صورت سخت افزاری و یا بر روی انواع بسترهای مجازی نصب و راه اندازی کنید و از آن در شبکه خودتان به خوبی و با کارایی کامل استفاده کنید.

فایروال در بستر مجازی

فایروال در بستر مجازی

فایروال های سوفوس در نسخه نرم افزاری از اکثر سیستم عامل های محبوب مجازی سازی پشتیبانی می کند و همچنین به عنوان یک ابزار قابل اطمینان نرم افزاری برای محافظت و اتصال شبکه های مختلف قابل استفاده است.

فایروال های سری XG

سخت افزارهای سری XGS

فایروال های سوفوس طیف وسیعی از تجهیزات سخت افزاری با عملکرد عالی را با امکان اضافه کردن ماژولهای متنوع و متناسب با نیاز شما فراهم آورده است.