فایروال سوفوس از دید کاربران در گارتنر

رتبه سوفوس در گارتنر

گارتنر، یکی از معتبرترین مؤسسات بین‌المللی ارزیابی محصولات فناوری اطلاعات است که نتایج تحقیقات و پژوهش های خود را در زمینه های مرتبط با فناوری به طور متناوب منتشر می کند.

گارتنر نشان Peer Insights Customers’ Choice را بر اساس نظرات کاربران متخصص به سازندگان برتر محصولات حوزه مورد بررسی اعطا می‌کند.

برای کسب چنین نشانی توسط یک محصول، می‌بایست حداقل ۵۰ نظر تخصصی با میانگین امتیاز ۴٫۲ – از ۵ – و یا بالاتر در بازه زمانی تعیین شده به این مؤسسه اعلام شده باشد.

شرکت سوفوس در سال 2022 با کسب نزدیک به 600 نظر تخصصی موفق به دریافت نشان Peer Insights Customers’ Choice 2022 از مؤسسه گارتنر در بخش فایروال‌های شبکه شد.

این شرکت نیز در سال میلادی گذشته نیز موفق به کسب نشان Peer Insights Customers’ Choice در حوزه Endpoint Protection Platforms شده بود.

بر اساس گزارشی که گارتنر در بهار امسال آن را منتشر کرد در بازه‌ای ۱۸ ماهه صدها متخصص مستقل در نظرسنجی محصولات فایروال شرکت کردند که امتیاز شرکت سوفوس از نگاه این متخصصان به طور میانگین ۴.۷ از ۵ بوده است.

فایروال سوفوس یکی از بهترین فایروال‌ها 2022 از دید و نظر کاربران در گارتنر است برای مشاهده امتیازهای دیگر فایروال‌ها می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید.

نصب و راه‌اندازی آسان، قابلیت‌های جامع رقابتی و یکپارچگی بالای محصولات فایروال سوفوس همراه با خدمات پشتیبانی عالی این شرکت از عوامل مؤثر در کسب این امتیاز درخشان و دریافت نشان Peer Insights Customers’ Choice بوده است.

نظرات کاربران در مورد سوفوس

همچنین در این لینک زیر نظر و بارخورد متخصصان در خصوص فایروال‌های سوفوس مطالعه است.

فایروال‌های سوفوس، حفاظتی قدرتمند را همراه با کارایی بالا حتی برای پرترافیک‌ترین شبکه‌ها فراهم می‌کند. از جمله قابلیت‌های بی‌نظیر فایروال‌های سوفوس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

افشای ریسک‌های پنهان – فایروال‌های سوفوس ریسک‌های مخفی را از طریق انواع داشبوردها و گزارش‌های بصری و جامع بهتر از سایر رقبا افشا می‌کنند.

مسدودسازی تهدیدات ناشناخته – فایروال‌های سوفوس با بررسی‌های سریع و بهینه مبتنی بر TLS و مجموعه‌ای از قابلیت‌ها حفاظتی پیشرفته که به‌سادگی هم قابل مدیریت هستند  تهدیدات ناشناخته را سریع‌تر، ساده‌تر و مؤثرتر از سایر فایروال‌ها مسدود می‌کنند.

واکنش خودکار به رخدادها – دیواره های آتش سوفوس با بکارگیری ویژگی Synchronized Security و تکیه بر قابلیت بی‌نظیر Sophos Security Heartbeat به‌صورت خودکار اطلاعات تهدید را با محصولات امنیت نقاط پایانی این شرکت که بر روی سرورها و ایستگاه‌های کاری سازمان نصب هستند همسان کرده و نسبت به آن تهدید واکنشی مؤثر نشان می‌دهند.

بتازگی نیز شرکت سوفوس SFOS v19 را ارائه کرده که فایروال‌های این شرکت را مجهز به نوآوری‌ها و ویژگی‌هایی خاص و بی‌نظیر می‌کند. جزییات سیستم عامل SFOS v19 در لینک زیر در دسترس است:

عرضه نسخه جدید Sophos firewall OS ورژن 19

برای ارتباط با کارشناسان فروش برای دریافت قیمت و مشاوره رایگان در مورد فایروال های سوفوس می‌توانید از صفحه مشاوره خرید سایت بازدید نمایید.

‫0/5 ‫(0 نظر)