فایروال سوفوس راهکار شماره ۱ فایروال توسط کاربران G2 شناخته شد

گزارش 2024، g2 از فایروال سوفوس
دسته بندی: مقالات برچسب ها :

G2 به تازگی گزارش‌های بهار 2024 خود را منتشر کرد که در آن فایروال سوفوس یک بار دیگر به عنوان راهکار فایروال شماره ۱ رتبه‌بندی شده است. این برای پنجمین گزارش فصلی G2 به طور متوالی است که سوفوس این جایگاه معتبر را کسب می‌کند. رتبه‌بندی‌های G2 براساس بررسی‌های مستقل و تأییدشده مشتریان در G2.com، بزرگترین بازار نرم‌افزار و پلتفرم بررسی همتایان در جهان صورت می‌گیرد. علاوه بر این، فایروال سوفوس در نمودار فایروال های سازمانی و میان‌رده نیز در رتبه‌ شماره ۱ قرار گرفته است. فایروال سوفوس با کسب امتیاز ۴.۶ از ۵ ستاره توسط متخصصان فناوری اطلاعات، در صدر جدول قرار دارد.

آپدیت فایروال 2024

از زبان کاربران فایروال سوفوس

  • یک کاربر میان رده گفت: “فایروال‌های سری Sophos XGS ترکیبی از بهترین‌های جهان هستند: انعطاف‌پذیری یک CPU چند هسته‌ای با کارایی بالا برای بررسی دقیق بسته‌ها، به علاوه مزایای عملکردی یک پردازنده اختصاصی Xstream Flow برای تسریع هوشمندانه برنامه‌ها.”
  • یک مشاور فنی گفت: “برای صریح بودن، این فایروال به عنوان یک بسته امنیتی “پُر از ویژگی” است، با قابلیت‌هایی مانند امنیت همگام‌سازی‌شده (Synchronized Security)، ATP، حفاظت از حملات روزصفر (Zero-Day)، UTQ، شبکه گسترده با تعریف نرم‌افزاری (SD-WAN) و ویژگی‌های کلیدی بسیار بیشتر برای محافظت از سازمان.”
  • “امنیت فوق العاده در لبه شبکه.”
  • “بهترین بخش فایروال سوفوس، یکپارچگی کامل آن با اجزای متنوع امنیتی سوفوس است.”
  • “یک فایروال قدرتمند، قابل اعتماد و امن با یکپارچگی عالی با سایر محصولات و خدمات.”

احتمالاً جای تعجب نیست که فایروال سوفوس همچنان در صدر رضایت مشتری قرار دارد، زیرا ما دائماً قابلیت‌های جدیدی را برای ارتقاء سطح محافظت و عملکرد، خودکارسازی پاسخ به تهدیدات، پشتیبانی از کار از هر مکان، و یکپارچه‌سازی و ادغام پلتفرم خود برای آسان‌تر کردن تجربه مدیریت اضافه می‌کنیم. برای نمونه و چگونگی تلاش مداوم ما برای توسعه مرزهای توانایی‌ های یک فایروال، نسخه ۲۰ فایروال سوفوس را بررسی کنید.

همانطور که از نظرات در G2 مشاهده می کنید، یکی از جنبه هایی که بسیاری از مشتریان از آن قدردانی می کنند، توانایی ادغام راه‌حل‌های امنیت سایبری برای کاهش تنوع برندها، محصولات، کنسول‌های مدیریت و سفیرهای نقاط پایانی است. هیچکس این کار را بهتر از سوفوس انجام نمی دهد. پلتفرم یکپارچه منحصر به فرد سوفوس از راه‌حل‌ها و خدمات امنیت سایبری، یک توانایی مضاعف را برای تیم‌های امنیتی فراهم می‌کند.

به عنوان مثال، به تازگی قابلیت “پاسخ فعال به تهدید” را راه‌اندازی شده است که فایروال سوفوس را به صورت خودکار با سایر محصولات سوفوس برای ایزوله کردن خودکار تهدیدات فعال روی شبکه برای جلوگیری از انتشار آنها، یکپارچه می‌کند. همچنین، اخیراً دسترسی  ZTNA (Zero Trust Network Access) را در فایروال سوفوس ادغام شده تا استفاده از  ZTNA برای کارکنان دورکار تا حد امکان آسان شود تا بتوانند از تمام مزایای امنیتی و مدیریتی آن بهره‌مند شوند.

حتماً نظرات کامل را در G2.com بررسی کنید و اگر برای اولین بار با فایروال سوفوس آشنا می‌شوید، می‌توانید دمو سوفوس را به صورت رایگان امتحان کنید و یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

منبع خبر: Sophos News