فایروال سوفوس راهکار امنیتی شماره یک جهان، از نگاه کاربران G2

فایروال سوفوس از نگاه کاربران
دسته بندی: مقالات برچسب ها :

شرکت سوفوس در گزارش‌های زمستان سایت G2، موفق به کسب جایگاه برتر در پنج حوزه فایروال، امنیت نقاط پایانی، EDR،وXDR و خدمات MDR شده است.

G2، یکی از مطرح‌ترین بسترهای ارزیابی محصولات فناوری اطلاعات است که در آن، رتبه‌بندی محصولات در حوزه‌های مختلف بر اساس نظرات مستقل و تأییدشده مشتریان صورت می‌پذیرد.

بر مبنای امتیاز تعلق گرفته شده به هر محصول، جایگاه آن محصول در نموداری موسوم به G2 Grid مشخص می‌شود.

برای مثال، فایروال سوفوس با کسب امتیاز 4.6 از 5، بالاتر از رقبای خود و در بخش “پیشگامان” (Leaders) نمودار G2 Grid قرار گرفته است.

مقایسه سوفوس با رقبا

سوفوس، تنها شرکتی است که علاوه بر فایروال، در حوزه‌های امنیت نقاط پایانی، EDR،وXDR و خدمات MDR نیز در بخش “پیشگامان” نمودار G2 Grid قرار گرفته است.

مشروح گزارش‌ فایروال G2 در این لینک‌ زیر قابل مطالعه است.

حملات سایبری، به ویژه حملات هدفمند و تهدیدات پیشرفته و مانا (Advanced Persistent Threat – APT)، روزبه‌روز، پیچیده‌تر شده و شناسایی آنها دشوارتر می‌شود. مقابله مؤثر با این تهدیدات، نیازمند راهکارهایی است که علاوه بر دارا بودن قابلیت‌ها و فناوری‌های پیشرفته در حوزه‌های حفاظت، شناسایی و پاسخدهی، زنجیره حمله را نیز بر اساس لاگ‌های جمع‌آوری شده از روی نقاط مختلف شبکه به تصویر بکشند.

تایید محصولات سوفوس از سوی راهبران و متخصصان در تمامی حوزه‌های امنیت فناوری اطلاعات، نمایانگر جامع بودن محصولات مطرح این شرکت پیشرو می‌باشد.

لازم به ذکر است محصولات سوفوس، علاوه بر G2، توسط بسیاری از مؤسسات ارزیابی‌کننده دیگر نیز مورد تحسین قرار گرفته‌اند که برخی از موارد اخیر آن به شرح زیر می‌باشد:

  • انتخاب به‌عنوان شرکتی “پیشگام” در سال 2022 در حوزه Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms برای سیزدهمین سال پیاپی
  • منتخب نظرسنجی Gartner Customers’ Choice for Network Firewalls در سال 2023
  • منتخب نظرسنجی Gartner Customers’ Choice for Managed Detection and Response Services در سال 2023
  • منتخب نظرسنجی Gartner Customers’ Choice for Endpoint Protection Platforms در سال 2022
  • جایگاه اول در ارزیابی Omdia Universe for Comprehensive Extended Detection and Response
  • کسب نتایج درخشان در بررسی MITRE Engenuity ATT&CK Evaluations (Round 5: Turla) در سال 2023
  • کسب جایگاه “بازیگر قدرتمند” (Strong Performer) در نمودار Forrester Wave در حوزه Firewall
  • انتخاب به‌عنوان “بازیگر مطرح” (Top Performer) در گزارش MITRE Engenuity ATT&CK Evaluation for Managed Services در سال 2022