محصولات سخت افزاری سوفوس

فایروال های سوفوس با تنوع در مدل ها و سری های مختلف به بازار عرضه شده است. مدل های مختلف با توجه به نیاز هر شرکت و یا سازمان قابل انتخاب می باشد و در سری‌های مختلف آن قابلیت‌ها و امکانات متفاوتی اضافه شده است. در زیر، فایروال‌های سری XG و فایروال‌های سری XGS به همران انواع مدل‌ها و اطلاعات فنی کامل قابل ارائه می باشد.

همچنین دستگاه‌های جانبی قابل ارائه مانند Wireless Access point ویژه فایروال‌های سوفوس و ماژول‌های متنوع جهت گسترش توانایی‌های ارتباطی دستگاه ارائه شده است.

دقت داشته باشید که اطلاعات فنی ارائه شده با توجه به بروشورهای فنی هر دستگاه می‌باشد و ممکن است در زیر نسخه‌های مختلف تفاوت‌هایی با هم داشته باشند. برای دریافت اطلاعات فنی تکمیلی، خرید محصولات سوفوس و آشنایی با انواع لایسنس سوفوس از طریق صفحه خرید اقدام نمایید.

همکاران فنی و فروش ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

محصولات سوفوس xg

محصول سخت افزاری خود را انتخاب کنید!

آماده فروش

Sophos Firewall XGS

فایروال سوفوس XGS با پردازنده اختصاصی Xstream Flow، سرعت بالاتر در پایش امنیتی ترافیک رمز شده (SSL Inspection) و قدرت بیشتر در مقابله با تهدیدات را ارائه میدهند.

فایروال سوفوس XGS
غیرقابل ارائه

Sophos Firewall XG

فایروال سوفوس سری xg
غیرقابل ارائه

Sophos UTM

UTM سوفوس
آماده فروش

Sophos Wireless LAN

فایروال بی سیم سوفوس
آماده فروش

Remote Ethernet Devices

سوفوس SD-RED
آماده فروش

Module Sophos Firewall

ماژول سخت افزاری سوفوس

محصولات سوفوس سری XGS

یکی از قدرتمندترین فایروال ها برای نظارت بر فعالیت کاربران، فایروال های سری XGS سوفوس است. در صورت نیاز به اکانتینگ قوی در کنار محافظت، انتخاب فایروال های سوفوس بسیار مناسب است. نیروهای سازمانی به راحتی می توانند با این فایروال کار کنند. همچنین افراد متخصص برای فایروال سوفوس را در ایران به راحتی می توان پیدا کرد. قیمت فایروال سری XGS سوفوس متوسط است.

این فایروال ها دارای انواع مختلفی می باشند که به شرح زیر است:

سری دسکتاپ

این سری از محصولات سری XGS سوفوس مناسب برای کسب و کارهای خرد و کوچک است که 5 محصول را شامل می شود. مزیت این محصولات ابعاد کوچک و قابلیت حمل آسان آنها می باشد. این محصولات در مدل های مختلف بین 1 تا 100 کاربر را پوشش می دهند و دارای توان گذردهی فایروال بین 2 تا 7 گیگابایت می باشند.

سری 1U

این سری از محصولات سری XGS سوفوس یه محصول میان رده محسوب می شود. که ابعادی آنها مناسب با یک یونیت رک مونت است. این سری از محصولات در 6 مدل مختلف ارائه شده است که بین 100 تا 1000 کاربر را پوشش داده و توان گذردهی فایروال آنها بین 14 تا 45 گیگابایت بر ثانیه است. این محصولات برای سازمان ها و شرکت های متوسط مناسب می باشد. همچنین با توجه به نیاز و نوع استفاده از دستگاه می توان پورت هایی را به صورت ماژولار به دستگاه اضافه کرد.

سری 2U

محصولات سوفوس سری 2U مناسب برای سازمان ها، شرکت های بزرگ و دیتاسنتر ها است. که ابعادی مناسب با دو یونیت رک مونت دارد. 3 محصول ارائه شده در این دسته توان گذردهی فایروال بین 60 تا 140 گیگابایت بر ثانیه را داره بوده و می توانند تا بیش از 2500 کاربر را پوشش دهند. همچنین با توجه به نیاز و نوع استفاده از دستگاه می توان پورت هایی را به صورت ماژولار به دستگاه اضافه کرد.

لایسنس سری XGS

تمامی محصولات این دسته همراه با لایسنس هایی نظیر  Total Protect ،Total Protect Plus ،Enterprise Protect یا Enterprise Protect Plus محافظت می‌شود.

برای دریافت قیمت تمامی محصولات سوفوس همراه با لایسنس اورجینال و گارانتی تعویض، می توانید به صفحه مشاوره خرید سایت مراجعه نمایید.

تنوع زیاد در محصولات Sophos تمامی کاربران از کسب و کارهای خرد تا شرکت ها، سازمان ها و دیتاسنترها را پوشش می دهد. سوفوس در دو سری XG و نسل جدیدتر که XGS است عرضه می شود. هر یک از این سری ها شامل ابعاد دسکتاپ، 1U و 2U بوده است که هر یک از این ابعادها نیز شامل محصولات متفاوتی می باشد.

تفاوت محصولات در ابعاد آنها، تعداد کاربران قابل پوشش توسط هر دستگاه، توان گذردهی فایروال، توان گذردهی VPN، رابط های اترنت، افزودن پورت بصورت ماژولار و … می باشد.

برای بررسی کامل محصولات سوفوس و مشاهده تفاوت آن ها می توانید به جداول مربوط به مقایسه آن ها مراجعه نمایید.

برای دیدن لیست ماژول های سوفوس و تطابق آن ها با فایروال مورد نظر خود می توانید به صفحه ماژول های در سری های مختلف از محصولات سوفوس مراجعه نمایید. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و خرید ماژول می توانید از صفحه مشاوره خرید با کارشناسان پشتیبانی و فروش ما تماس حاصل نمایید.