سوفوس XG 430

امنیت ایمیل

بدون دردسر، در مقابل حجم عظیمی از هرزنامه ها ایمن خواهید بود!

پایش ایمیل های مبتنی بر پودمان های SMTP و POP و محافظت از سازمان در برابر هرزنامه ها، حملات کلاهبرداری و خروج غیرمجاز داده ها با بکارگیری پالیسی های جامع.

– ضدویروس و ضدهرزنامه
– جلوگیری از خروج غیرمجاز داده ها
– رمزنگاری مبتنی بر استانداردها
– SPX Email Encryption
– مدیریت ایمیل های قرنطینه شده توسط کاربر
– افزونه Outlook

 SPX رمز نگاری رایانامه به روش

رمزنگاری (SPX (Secure PDF Exchange یکی از امکانات منحصر به فرد Sophos UTM می باشد. این امکان با تبدیل ایمیلها به PDF های رمزدار، ارسال و دریافت ایمیل، بصورت رمز شده را حتی برای آن دسته از مشتریانی که فاقد زیرساخت کلید عمومی (PKI) هستند، آسان می سازد. در راهکار گذرواژه‌ای که در روش SPX استفاده می‌شود، نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار یا گواهی دیجیتال در رایانه کاربر نیست و گیرنده قادر است ایمیل های رمز شده را به آسانی ایمیل های معمولی بر روی رایانه خود بخواند.

SPX رمز نگاری رایانامه به روش

رمزنگاری استاندارد رایانامه

Sophos UTM علاوه بر روش منحصر به فرد رمزنگاریSPX، از راهکارهای رمزنگاری استاندارد همچون رمزنگاری مبتنی بر گواهی دیجیتال طبق استانداردهای TLS، OpenPGP و S/MIME نیز پشتیبانی می‌کند. در این روشها ایمیلها در زمان خروج از UTM با کلید عمومی رمز می‌شوند و گیرنده ایمیل با استفاده از کلید  خصوصی، رمز ایمیل را باز می‌کند.

جلوگیری از افشای اطلاعات محرمانه (DLP)

در قواعد DLP ایمیل سوفوس، با استفاده از تعداد زیادی قالبهای داده از پیش تعریف شده، طبق استانداردهای امنیتی PCI-DSS، HIPAA و … بسادگی و بطور مؤثر از خروج و افشای غیرمجاز داده های محرمانه مالی، شخصی، سازمانی و … توسط ایمیل جلوگیری کنید. Sophos UTM بطور خودکار قواعد DLP را بر روی ایمیل های خروجی، اعمال کرده و ایمیل های حاوی داده های محرمانه تعریف شده را رمزنگاری، مسدود و یا گزارش می‌کند.

ضدهرزنامه زنده

سامانه ضدهرزنامه سوفوس، با بررسی تمامی ایمیل ها و حذف هرزنامه ها و بدافزارها، سازمان را از گزند حملات سرقت هویت، کلاهبرداری مالی و بانکی و سایر انواع حملات مبتنی بر هرزنامه محفوظ نگاه می‌دارد. با بهره گیری از سرویس ابری Cloud) Sophos Labs) ایمیلهای مشکوک در سرورهای رایانش ابری سوفوس بررسی شده و گونه های جدید هرزنامه ها و حملات مبتنی بر ایمیل در زودترین زمان ممکن شناسایی و مسدود می‌شوند.

قرنطینه تحت مدیریت کاربران

Sophos UTM این امکان را می‌دهد تا مدیریت ایمیل های قرنطینه شده را به خود کاربران واگذار کنید و با این کار بنحو قابل توجهی در وقت و هزینه بخش پشتیبانی سازمان صرفه جویی کنید. با فعال کردن این امکان، کاربران می‌توانند از طریق پورتال کاربری سوفوس، فهرست سفید (white list) برای ایمیلهایشان تعریف کنند و ایمیلهای قرنطینه شده خود را حذف و یا بازگردانند. همچنین از دلیل مسدود شدن ایمیل های خود به دلیل ویروسی یا هرزنامه بودن آن آگاه می شوند.

افزونه Outlook

با استفاده از افزونه outlook سوفوس، کاربر می‌تواند ایمیلهای خروجی را بجای UTM، بطور مستقیم از outlook با روش SPX Encryption رمزنگاری کند. همچنین کاربر می تواند نمونه های هرزنامه را از این طریق بطور مستقیم به Sophos Labs ارسال کند.

افزونه Outlook

محافظت جامع و یکپارچه

حفاظت با نسل بعدی دیواره های آتش بی نظیر سوفوس… نه سخت افزار اضافی و نه هزینه اضافی. چیزی را که می خواهید انتخاب کنید.