امنیت شبکه

شبکه خود را به سادگی ایمن کنید!

دیواره آتش

در سادگی تعریف قواعد دیواره آتش و مدیریت آنها، هیچکس، توان رقابت با Sophos را ندارد و همزمان با سادگی تعاریف، دیواره آتش سوفوس بهترین قدرت بازدهی را در مقایسه با سایر محصولات ارائه می‌دهد. با یکبار تعریف IP ها و کاربران از آنها در قواعد مختلف استفاده کنید. پهنای باند را بر اساس IP، نام کاربر، پودمان و یا برنامه های کاربردی مدیریت کرده و کیفیت سرویس را در بالاترین حد ممکن قرار دهید. حتی می‌توانید ترافیک را بر اساس کشورهای مختلف مسدود کنید.

سامانه جلوگیری از نفوذ

سامانه Sophos IPS با قدرت بازدهی بهینه شده، ضد نفوذ و ضد حملات DoS و با قدرت شناسایی هزاران نوع حمله، شبکه و سرورها را از گزند حملات خارجی محافظت می‌کند. به آسانی، قواعد مناسب نیازتان را انتخاب نموده، طول عمر آنها را مشخص کرده و اقدام به فعال کردن آنها کنید. با سامانه ضد DoS سوفوس، شبکه و سرورها را در برابر انواع حملات DoS/Flooding مقاوم سازی کنید و با سامانه ضد PortScan شبکه را از دسترس نفوذگران دور کنید.

حفاظت پیشرفته در مقابل تهدیدات

با ترکیب فناوری های مختلفی همچون IPS، امنیت وب، کنترل برنامه و تحلیل SandBox، سامانه “حفاظت پیشرفته در برابر تهدیدات” سوفوس (Advanced Threat Protection) ابداع شده است که یک حفاظ چند لایه در برابر تهدیدات پیشرفته مزمن (Advanced Persistent Threats) و ترافیک سرورهای فرماندهی ویروسها می‌باشد. بسادگی فشردن یک دگمه، سیستمهای آلوده را پیش از بروز مشکل شناسایی کنید و ارتباط آنها را با سرورهای فرماندهی شان قطع کنید.

دسترسی VPN امن

از میان فهرستی جامع از فناوری های VPN همچون IPSec, SSL, PPTP, L2TP, Cisco VPN, OpenVPN و یا پودمان VPN اختصاصی سوفوس به نام HTML5 VPN، پودمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و دسترسی امن به شبکه داخلی و سرورهای سازمان را برای کارکنانی که نیاز به دسترسی از بیرون شبکه دارند فراهم کنید. پودمان اختصاصی HTML5 VPN سوفوس بدون نیاز به نصب هیچ برنامه ای روی رایانه کاربر و صرفا با استفاده از یک مرورگر اینترنت، دسترسی امن از بیرون شبکه به سرورهای داخل سازمان را ارائه می‌دهد.

VPN سایت به سایت

با بهره گیری از تجهیزات Sophos RED، راه اندازی اتصالات VPN سایت به سایت از این ساده تر نمی شود. پیاده سازی آن مقرون به صرفه و بنحو باورنکردنی آسان است. سوفوس پودمان های استاندارد SSL، IPsec و Amazon VPC را هم برای ایجاد اتصالات امن سایت به سایت پشتیبانی می‌کند.

network security control

پورتال کاربری

پورتال کاربری امن سوفوس، کاربران را در بسیاری موارد از بخش پشتیبانی سازمان بی نیاز می کند. انجام اموری مانند تغییر رمز کاربری، مدیریت ایمیل های قرنطینه شده، فهرست سفید ایمیل ها، دریافت و نصب برنامه های VPN Client و امکان تخصیص Hotspot Vouchers به افراد خاص را می توان از طریق پورتال کاربری به کاربران سپرد. تایید هویت دومرحله ای کاربران (Two Factor Authentication)، حفاظت کاملی در برابر دسترسی غیرمجاز به پورتال کاربری ایجاد می‌کند.

محافظت جامع و یکپارچه

حفاظت با نسل بعدی دیواره های آتش بی نظیر سوفوس… نه سخت افزار اضافی و نه هزینه اضافی. چیزی را که می خواهید انتخاب کنید.