امنیت سرورهای تحت وب

بدون نگرانی، از برنامه های کاربردیتان حفاظت کنید!

سرورهای وب و برنامه های سازمانی را در مقابل حملات نفوذگران محافظت کنید. دسترسی کاربران خارجی را با اصالت سنجی Reverse Proxy بنحو امن به سرورهای وب فراهم کنید.

– دیواره آتش نرم افزارهای تحت وب
– مقاوم سازی سرور
– اصالت سنجی Reverse Proxy
– پایش ضدویروس
– SSL Offloading

دیواره آتش ویژه سرورهای وب (WAF)

با سامانه WAF سوفوس سرورهای وب را در برابر نفوذ و حملات محافظت کنید و ترافیک ورودی را میان سرورها تقسیم کنید. سامانه WAF سوفوس نرم افزارهای تحت وب را از گزند بیش از ۳۵۰ نوع حمله مختلف شامل SQL Injection، Cross-Site Scripting و غیره محافظت کرده، با روشهای مختلف مقاوم سازی مانند URL Hardening و Form Hardening آنها را در برابر حملات مقاوم می‌کند و دسترسی کاربران اینترنتی دارای سوء سابقه در زمینه هک و نفوذ به سرورها را مسدود می کند.

intelligent-endpoint-detection.png
asking-question-icon-white

مقاوم سازی سرورها

در ها را به روی آسیب پذیریهای سایتتان بدون نیاز به برنامه نویسی ببندید. امکان URL Hardening در سامانه WAF سوفوس از دسترسی غیرمجاز نفوذگران و افشای ساختار داخلی محتوای وب سرور جلوگیری می کند. Form Hardening اطمینان می‌دهد که از ورود اسکریپتها و کدهای آلوده برای تخریب یا سرقت پایگاه داده جلوگیری خواهد شد و با حفاظت از cookie ها با افزودن امضای دیجیتال به آنها، از دستکاری در آنها و در نتیجه افشا و سرقت اطلاعات شخصی افراد از وب سرور، جلوگیری می‌شود.

threat-hunting-icon

تشخیص هویت کاربران با استفاده از Reverse Proxy

تشخیص هویت reverse proxy سوفوس، تایید هویت کاربران سرورهای وب را به روش پایه (Basic Authentication) یا مبتنی بر فرم ارائه می‌دهد. با تشخیص هویت reverse proxy سوفوس، یک لایه امنیتی اضافه برای سرویس هایی مانند Outlook Web Access for Exchange ایجاد می‌شود. تشخیص هویت reverse proxy سوفوس، راهکاری عالی بعنوان جایگزین برای نرم افزار از رده خارج شده Microsoft TMG است.

stay-compliant-icon

پایش محتوای سرورها با ضدویروس سوفوس

تمامی فایلهای ورودی و خروجی به سرورهای وب را با ضدویروس دوگانه سوفوس پایش کنید. محتوای آلوده را از سرورها و شبکه‌تان دور نگه دارید و مطمئن شوید که سرورهای شما نیز عامل انتشار محتوای آلوده نیستند.

overview network

SSL Offloading

با امکان SSL Offloading در سامانه WAF سوفوس، سرورهای وب خود را از بار عملیات رمزنگاری ترافیک HTTPS آزاد کنید. راه اندازی این سرویس بسیار ساده است. به سادگی وارد کردن گواهی دیجیتال SSL در WAF سوفوس!

محافظت جامع و یکپارچه

حفاظت با نسل بعدی دیواره های آتش بی نظیر سوفوس… نه سخت افزار اضافی و نه هزینه اضافی. چیزی را که می خواهید انتخاب کنید.