امنیت اینترنت

حفاظت جامع در مقابل آخرین تهدیدات تحت وب

حفاظت در مقابل بدافزارهای تحت وب

موتور ضد بد افزار کارآمد سوفوس تمام ترافیک و دانلودهای اینترنت را در لحظه و با سرعت بالا پایش می‌کند. از محافظت پیشرفته برای ترافیک وب بهره‌مند شوید و پیش از آلوده شدن رایانه ها، جلو ورود بدافزارها به شبکه را بگیرید. موتور ضد بد افزار دوگانه سوفوس که از فناوری های منحصربفردی همچون شبیه ساز JavaScript استفاده می کند قادر است آخرین تهدیدات را شناسایی کند. آزمایشگاههای سوفوس بطور پیوسته آخرین به روز رسانی ها را در بستر رایانش ابری منتشر می‌کنند.

کنترل دسترسی به اینترنت

سیاست های دسترسی به سایت های اینترنت را از طریق پایگاه داده web filtering سوفوس، با بیش از ۳۵ میلیون سایت که در قالب ۹۶ گروه دسته بندی شده اند اعمال کنید. با این سیاست ها، نگرانی پر شدن پهنای باند اینترنت، با ترافیک غیرمجاز را به حداقل برسانید. با استفاده از سامانه web filtering سوفوس می‌توانید مسدود کردن، هشدار یا مجوز دادن سایتهای اینترنت را برای افراد یا گروهها در محدوده‌های زمانی مشخص یا شناور، اجرا کنید. سامانه web filtering سوفوس، امکانات پیشرفته‌ای برای تایید هویت کاربران با روشهای مختلف از جمله Active Directory و اعمال سیاست های دسترسی به اینترنت بر مبنای نام کاربران یا آدرس IP ایستگاههای کاری ارائه می‌دهد.

امکانات ویژه برای کنترل اینترنت در مراکز آموزشی

سوفوس امکانات خاصی برای مراکز آموزشی ارائه میدهد. از جمله امکان SafeSearch در جستجوهای Google، Yahoo و Bing. مراکز آموزشی می‌توانند با استفاده از سوفوس محتوایYouTube را کنترل و برنامه های فیلتر شکن را مسدود کنند. همچنین امکان محدود کردن دامنه‌های مجاز Google Apps نیز ارائه می‌گردد.

پایش HTTPS

نهایت انعطاف و امنیت را در پایش ترافیک رمز شده وب (HTTPS) بدست آورید. پردازش کل ترافیک HTTPS برای حداکثر امنیت (رمزگشایی و پایش بدافزار) یا پایش انتخابی بعضی URL های HTTPS برای حفظ امنیت در کنار رعایت حریم خصوصی و یا صرفا اعمال URL filtering برای ترافیک HTTPS (بدون رمزگشایی)، همگی قابل انتخابند و همه این گزینه ها در حالت standard proxy و یا transparent بطور یکسان قابل استفاده هستند.

کنترل برنامه لایه ۷

برای مدیریت کارایی و منابع شبکه، ترافیک برنامه های کاربردی در اینترنت را کنترل کنید. موتور لایه هفت Application Control سوفوس با استفاده از فناوری Deep Packet Inspection، قادر به شناسایی بیش از ۱۳۰۰ نوع برنامه اینترنتی، همچون Facebook، YouTube، پیام رسان ها و بسیاری موارد دیگر است. با استفاده از سرویس flow monitor و یا بر مبنای سامانه گزارش دهی پیشرفته سوفوس ، براحتی می‌توانید ترافیک برنامه های موجود در پایگاه داده App های سوفوس را در لحظه، مسدود یا مجاز کنید و یا پهنای باند مصرفی آنها را کنترل کنید.

محافظت جامع و یکپارچه

حفاظت با نسل بعدی دیواره های آتش بی نظیر سوفوس… نه سخت افزار اضافی و نه هزینه اضافی. چیزی را که می خواهید انتخاب کنید.