سوفوس بهترین راهکار امنیت شبکه 2022 از نگاه نشریه CRN

سوفوس بهترین راهکار امنیتی
دسته بندی: اخبار برچسب ها :

جایزه Tech Innovator نشریه CRN امسال در حوزه «امنیت شبکه برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط» به فایروال سوفوس اعطا شد.

جایزه CRN در سال 2022

برای هفتمین سالی پیاپی شرکت سوفوس توانست جایزه Tech Innovator از نشریه CRN را دریافت کند.

جوایز سالانه نشریه CRN به ارائه‌دهندگان فناوری که به فعال‌سازی و توانمندسازی کاربران نهایی به صورت مداوم متعهد هستند و در عین حال با ارائه پیشرفته‌ترین محصولات و خدمات هدفمند به عرضه‌کنندگان محصولات فناوری،‌ آن‌ها را در رشد مستمر کسب‌وکار کمک می‌کنند، اعطاء می‌شود.

جوایز سالانه امسال، شرکت‌های عرضه‌کننده نوآور را در حوزه فناوری اطلاعات (IT) در ۳۸ دسته مختلف فناوری، در حوزه‌های کلیدی از بستر ابری تا ذخیره‌سازی، شبکه و امنیت به نمایش می‌گذارند. برای تعیین برندگان، گروهی از داوران CRN صدها محصول از ارائه‌دهندگان مذکور را با استفاده از معیارهای متعددی همچون قابلیت‌های کلیدی، منحصربه‌فرد بودن، نوآوری در فناوری ارائه شده و توانایی پاسخگویی به نیازهای مشتری و شرکای آنان بررسی می‌کنند.

چه چیزی باعث خلاقانه بودن فایروال سوفوس می شود؟

فایروال سوفوس با ایجاد یک لایه امنیتی، از کارکنان سازمان‌ها و کاربران راه دور که در حال استفاده از بسترهای ترکیبی امروزی هستند در برابر ترافیک مخرب و مهاجمان محافظت می‌کند. پردازنده‌های اختصاصی و قابل برنامه‌ریزی Xstream Flow منجر به افزودن ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی در فایروال‌های سوفوس بدون نیاز به ارتقای سخت‌افزار در طول زمان می‌شوند. این امر موجب ایجاد بستری مقیاس‌پذیر و ارزشمند شده که با عرضه هر نسخه‌ای می‌تواند به توسعه خود ادامه دهد.

فایروال سوفوس، پایش، حفاظت و پاسخگویی بی‌نظیر شبکه را برای سازمان‌ها با هر اندازه و مقیاسی فراهم می‌کند. این راهکار، ضمن ارائه بهترین حفاظت در برابر تهدیدات روز-صفر، تهدیدات سایبری پیشرفته را شناسایی و متوقف می‌کند.

شرکت سوفوس همواره با بهبود فناوری‌های امنیتی خود و به پشتوانه کارشناسان و تحلیلگران حرفه‌ای سوفوس در تیم‌هایی همچون Sophos X-Ops،وSophosLabs،وSophosAI و Sophos SecOps که بستر را برای استخراج اطلاعات جامعی از تهدیدات فعال و در پیش رو مهیا می‌کنند مشتریان را به‌نحوی موثر و نوآورانه از گزند حملات پیشرفته سایبری ایمن نگاه می‌دارد. فایروال‌های سوفوس به‌طور منحصربه‌فردی با پلتفرم‌های نسل بعدی نقطه پایانی، XDR و MDR این شرکت یکپارچه شده‌اند تا دید و پاسخی بی‌نظیر به تهدیدات فعال ارائه دهند.

همچنین بخوانید:  مقایسه فایروال های سازمانی با یکدیگر از نگاه فارستر

چرا این محصول برای حفظ امنیت سازمان شما مهم است؟

سازمان‌ها برای محافظت از شبکه‌های خود در برابر تهدیدات سایبری پیچیده‌تر نیاز به کمک دارند. با فایروال سوفوس، سازمان ها فرصتی برای بهبود عملکرد شبکه و حفاظت کلی مشتریان و صرفه جویی در هزینه های امنیت شبکه دارند. پیشرفت‌های فایروال سوفوس سرعت، دید و حفاظتی را که سازمان ها نیاز دارند ارائه می‌دهند. فایروال Sophos به راحتی بر روی پلتفرم Sophos Central مبتنی بر ابر مدیریت می‌شود و در وقت و منابع سازمان با توانایی مدیریت آسان چندین فایروال و راه‌حل از یک کنسول واحد صرفه‌جویی می‌کند.